David HemmingsI

David Leslie Edward Hemmings

7,5
2 208 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby David Hemmings

Nie wiem...

użytkownik usunięty

Facet zupełnie nie w moim typie, blondyn, ale...
W "Powiększeniu" był taki seksowny, magnetyczny, że normalnie mi szczena opada. Miał facet to "coś" w sobie...

Mi też opada :)Zdecydowanie ma to "coś". Jak chodzi, jak patrzy, ja mówi, bomba.

Total hot! Mogę oglądać w kółko.
Nie w jego urodzie tkwi wabik, ale w tym, co naokoło. Zgadzam się z przedmówczyniami.

Zniewaga

Obejrzyjcie go sobie w jednym z odcinków Opowieści z krypty.Tam nie wygląda już jak blondasek o chłopięcej urodzie.

użytkownik usunięty
aggama

aggama - dokładnie . Hemmings niestety wraz z wiekiem utracił swój urok. Zmarł w wieku 62 lat a wyglądał o wiele starzej. Obecnie np. 81letni Sean Connery wygląda bosko w porównaniu do Hemmingsa w wieku lat 60. Wiem, że to porównanie jest dziwne ale Tomas z "Blow up" miał w sobie to "coś" co niestety aktor wraz z wiekiem zagubił.

Nie powinnaś wybrzydzać :_).

użytkownik usunięty
spiwi

Dzięki za troskę, lecz nie wybrzydzam. Zresztą, ty u mnie szans i tak nie masz. ;-)

Dziękuję i pozdrawiam serdecznie :).


:)))

użytkownik usunięty
spiwi

Nie wiem, za co mi dziękujesz, ale ja także pozdrawiam. ;)

Za zabawną odpowiedź, mimo że dotyczyła mojego komentarza do Twojego wpisu sprzed lat :_).

użytkownik usunięty
spiwi

Nie za bardzo widzę w tym coś zabawnego, ale to już Twoja sprawa, bo jeśli Cię to bawi, to cała przyjemność po mojej stronie. Pozdrawiam. ;-)

użytkownik usunięty

Wstydziłabyś się myśleć o czymś takim. Twoim powołaniem jest rodzenie i wychowywanie dzieci, a nie fig-fago ze słynnym aktorem.

No niespodzianka! Facet który ma rolę kogoś kto wręcz musi się odpędzać od ładnych modelek i może mieć seks kiedy chce wydaje się dziewczynom atrakcyjny... Odkrycie roku!

użytkownik usunięty
aplauz

No ale nie każdej dziewczynie facet taki, jakim go opisujesz, musi się podobać, prawda? Jak już napisałam wyżej - zupełnie nie w moim typie. I dlatego nawet dla mnie to była niespodzianka. ;-)

Z każdego można zrobić atrakcyjnego mając kamerę, odpowiednie naświetlenie, dając mu odpowiednie środowisko i sterując wydarzeniami jakie spotka w filmie. Jak jesteś reżyserem to praktycznie jakbyś bawiła się w Boga.

użytkownik usunięty
aplauz

Na pewno można próbować, ale czy zawsze się uda? Mam wątpliwości.

Powiem że ten facet nie grzeszy urodą ale do brzydkich jeszcze nie można go zaliczyć. Brzydkich gości natomiast można zamienić może nie w obiekt pożądania, ale w kogoś kogo uznamy za sympatycznego. Patrz serial "zakazane imperium".

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones