PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36889}

Za krawędzią ciemności

Project Shadowchaser III
4,7 243
oceny
4,7 10 1 243
Za krawędzią ciemności
powrót do forum filmu Za krawędzią ciemności

OPIS FILMU

ocenił(a) film na 5

Odległa przyszłość. Wokół Marsa krąży niewielka stacja z kilkuosobową załogą, właściwie załogowy przekaźnik telewizyjny. Załoga nudzi się, zabijając czas grą w karty i kłótniami. W pewnym momencie do stacji zbliża się potężny rosyjski statek kosmiczny, który zaginął kilkanaście lat wcześniej. Sprawia wrażenie całkowicie opustoszałego. Gdy jednak załoga przekaźnika usiłuje wykonać manewr wymijający, statek zmienia nagle kurs i zderza się z przekaźnikiem. Dwoje członków załogi ginie, a oba statki sczepiają się. Ponieważ przekaźnik może w każdej chwili rozpaść się, ocalali bohaterowie wchodzą na pokład statku-widma...

ocenił(a) film na 4
marek_misiak

dzieki za ten opis, do tej pory nikt z adminow nie starał się dodac go do integralnej strony filmu.pzdr

ocenił(a) film na 5
djadamus

Nie mogę dodawać opisów do stron filmów i szczerze mówiąc nie wiem, jak uzyskać takie uprawnienia - więc dodaję w dyskusjach jako "opis filmu". Ten film widziałem mając 14 lat. Zapadła mi w pamięć zwłaszcza sekwencja penetrowania pozornie opustoszałego rosyjskiego statku.

marek_misiak

Każdy zalogowany użytkownik może dodać opis (i nie tylko to). Kiedy wejdziesz na stronę jakiegoś filmu / serialu to w panelu po lewej stronie masz takie coś "Zobacz wszystkie elementy, które możesz współtworzyć! »". Wchodzisz tam, wybierasz interesujący cię element jak np. "Opis". Wpisujesz swój opis, dajesz źródło z jakiego korzystasz np. strona IMDB z tym filmem, czy Wikipedia, klikasz na zatwierdź i gotowe. Potem czekasz aż ktoś to zweryfikuje i tyle, cała filozofia.
A tu możesz sprawdzić dokładnie jakie są reguły dodawania poszczególnych rzeczy:
http://www.filmweb.pl/user/FAQ_weryfikatorow/blog/541375

gagarin77

PS
przy opisach trzeba zwracać uwagę na błędy interpunkcyjne, czy ortograficzne i tekst nie może być skopiowany z innych polskich stron - plagiat. (tłumaczenie np. z angielskiego jest o.k.)

ocenił(a) film na 5
gagarin77

Ja swoje opisy (z kilkoma wyjątkami, gdy tłumaczyłem z IMDB) tworzę po prostu po obejrzeniu filmu, więc jako źródło musiałbym podać sam film. Wrzuciłem już w ten sposób kilka opisów i póki co żaden nie pojawił się w profilu filmu, choć minęło już kilka miesięcy.

marek_misiak

Jeśli jako źródło podałeś "oglądałem film", to pewnie nie zostało to przyjęte. Nawet jeśli robisz to po swojemu to wymagane jest źródło w postaci strony internetowej, więc dajesz linka do kilku stron gdzie ten film ma jakiś opis i po problemie. Nie musi być to tłumaczenie, chodzi tylko by twój tekst miał podobne streszczenie fabuły. Co się dzieje z tymi rzeczami, które próbujesz dodać możesz zawsze sprawdzić na swoim profilu w zakładce "materiały".
Swoją drogą jesteś tu 6 lat i to aż dziwne, że jeszcze na to nie trafiłeś :)

gagarin77

Jeśli dostałeś odrzut to weryfikator napisze ci w komentarzu do tej odrzuconej kontrybucji powód. Poprawiasz błąd i wysyłasz poprawkę, a jeśli u tego samego weryfikatora na blogu dasz link do tego odrzuconego opisu i link do poprawionego, on sprawdzi to poza kolejką, bez czekania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones