PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=265260}

Purchawka

Puffball
3,7 345
ocen
3,7 10 1 345
Purchawka
powrót do forum filmu Purchawka

jak się skończył?

ocenił(a) film na 3

prosze kogos kto byl wytrwaly i dotrwal do konca filmu o info jak sie ten film zakonczyl. ja skonczylem ogladac w momencie kiedy zawieźli glowna bohaterke do szpitala, kiedy zaczela krwawic na ulicy i juz miala rodzić. czy urodzila dziewczynke tak jak miala czy moze chlopca, bo po tym filmie wszystkiego mozna oczekiwac...

ocenił(a) film na 5
fasi26

Oł boże, ja się domęczyłem do końca, ale ostatkiem sił. Dałem 5 tylko za Kelly i irlandzką wieś.

Urodziła dziewczynkę, ta druga psita, co mówiła, że jej ukradła dziecko na koniec podobno też zaszła,
sprzedali dom, a nad nową rodziną chyba roztoczyła ochronę jak nad nią wnuczka tej wiedźmy.
Ogólnie happy end, ale w tle znowu były te płody w purchawkach . . . WTF?!
Koniec, kropka.

ZSGifMan

Purchawka jest tu symbolem kobiecości -życiodajnego łona, ze względu na kształt oraz tego że pęka i rozsiewa zarodniki (tak jak kobiecie robi się cesarkę i wyciąga dziecko - sceny ze szpitala z architektką) a jednocześnie symbolizuje coś złowieszczego (pojawia się w zwrotnych, niekorzystnych dla bohaterów momentach). Jest niejednoznaczna jak kobiety i jak one zmaga się z brzemieniem prokreacji :). To są nawiązania do wierzeń staro brytyjskich realizujących się poprzez zielarstwo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones